Abay Tarım | Kalite Politikamız
15766
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15766,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Tüm ekibimizin benimsediği ben değil biz prensibi ile, Yönetim Sistemimizin sürekliliğini sağlamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek. Sürekli değişen müşteri şartlarını, teknoloji ve yenilik odaklı satış stratejisi ile takip ederek tam karşılamak ve böylelikle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Çalışanlarına değer veren, iyi işleyen, tedarikçileriyle sağladığı işbirliği neticesinde gelişen ve geliştiren, sosyal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek bilinci oluşturmak.

Misyon

İnsan sağlığını ön planda tutup, zirai ekibimiz ile çiftçilerimizi bilinçlendirerek ve doğru yönlendirerek, gelişen teknolojilerden yararlanıp daha az maliyet ve olabildiğince az kimyasal kullanımı ile verimi daha yüksek ve daha sağlıklı ürün yetiştirilmesini sağlamak için profesyonel olarak çalışıp, gerekli donanıma sahip üretim tesisimiz ve ekibimiz ile dünya standartlarında ürün ve hizmet üretimi gerçekleştirmek.

Vizyon

Kalite anlayışını sürekli verimlilik ile birleştirerek, müşteri odaklı yönetim anlayışı çerçevesinde tüm süreçlerde gelişmiş teknolojik imkanlardan en üst düzeyde faydalanan, çiftçilerin bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi üzerine çalışmalar yapan, Türk tarımının gelişmesinde ve ilerlemesinde aktif rol oynayan dünya standartlarında bir firma olmak.